Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Hinnerup:
-
Emil S.
Fra Hinnerup
Er lidt af en alt mulig mand da jeg har prøvet lidt ad værer, arbejde som anlægstruktør idag, men k... -
Simon J.
Fra Hinnerup
Arbejdet med kundeservice og it support. Sidder til dagligt med ansvaret for løsning af it probleme... -
mathias S.
Fra Hinnerup
Laver rigtig mange ting i dagligdagen sørge for haven ser pæn ud og bygger ting rigtig tit
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Marie Louise Bak C., Ida Jensen F. og Michael P. søger hjælp til husopgaver i Hinnerup
-
Skift bordplade køkkenvask og amatør. Der skal lægges en afslutnings fuge mellem bordplade og væg.
Fra Marie Louise Bak C. (Hinnerup)
Udskift køkkenbordplade, udformet med 2 samlinger. Træbordplader 3stk fra IKEA med 2 samlinger. ned... -
Trampolin
Fra Ida Jensen F. (Hinnerup)
Nedgravning af trampolin Ø380 Nem adgang Jord skal bortskaffes -
Opsætning af skue
Fra Michael P. (Hinnerup)
Vi skal have sat et skur op. Det skal sættes op et sted på der pt er græsplæne. Det skal ikke være ...
Kasper M., Gudrun B. og Tina K. søger hjælp til haveopgaver i Hinnerup
-
Græsslåning
Fra Kasper M. (Hinnerup)
Vi har et fællesareal i grundejerforeningen på 100-150 m2 der skal slås henover sommersæsonen. -
Have an til stor plæne og gårdsplads
Fra Gudrun B. (Hinnerup)
Efter at uheld og sygdom så ser have, indkørsel/gårdsplads mv ikke super godt ud. Vi ønsker hjælp t... -
Fældning af æbletræ
Fra Tina K. (Hinnerup)
Vil gerne have fældet mit æbletræ og bortskaffet affaldet efterfølgende Det er nemt at gå til. Se...
Stine M., Line B. og Karin S. søger hjælp til diverse opgaver i Hinnerup
-
Timelønnet - Børnesikring af hjem
Fra Stine M. (Hinnerup)
Tre Billyreoler, et tøjskab, en rumdeler, en kommode og et legekøkken samt hjælp til at vurdere om ... -
Skift af folie i bageude
Fra Line B. (Hinnerup)
Vi har købt en brugt bil, hvor der er folie på de bagerste vinduer og bagruden. Men jeg vil gerne h... -