Søndermarken 97 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Hinnerup - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hinnerup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Hinnerup er nogle af de nyeste boliger til salg villaen på Søndermarken 97 i Søften og huset på Rønbækvej 15 i Grundfør.

Villaen på Søndermarken 97 er en indbydende bolig på 148 kvadratmeter, der er fordelt på 6 værelser. Denne moderne villa er beliggende på en grund på 746 kvadratmeter og udbydes til en pris på 4.500.000 kr.

På Rønbækvej 15 findes en rummelig villa på 184 kvadratmeter med 7 værelser, som kan imødekomme behovet for en større familie. Grunden til denne ejendom er 2062 kvadratmeter, og villaen sælges for 2.695.000 kr.

Begge boliger er placeret i 8382 Hinnerup og tilbyder unikke muligheder for købere på jagt efter et nyt hjem i området.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga